Junior Sales Representative

Přidej se k energickému týmu Proficheck jako Junior Sales Representative. Tato pozice perfektně sedne jak těm, kdo hledají práci na částečný úvazek, tak i těm, kteří preferují práci z domova.

Jsi ten, koho hledáme?

Máš energii a drive? Nebojíš se nových výzev? Jsi kreativní, umíš přijít s novými nápady a vymyslet neotřelé cesty k úspěchu? Zdobí tě samostatnost, nekonvenční myšlení a tah na branku? Hledáme právě tebe!

Jsme tým profesionálů, kteří se věnují projektovému řízení staveb a rozumíme tomu, jak proměňovat nápady klientů na skutečnost. Máme dlouholeté zkušenosti, pracujeme s mezinárodními standardy a jsme zastánci inovací. Vyvíjíme vlastní software pro řízení staveb a podporujeme udržitelné principy ve stavebnictví. Spolupracujeme jak s menšími investory, tak s velkými developery. Výběr našich partnerů je pro nás klíčový, protože chceme, aby práce měla smysl a bavila nás. Držíme se etiky a lidského přístupu. Jsme autoři standardu Bytecheck Best Practice, podle kterého se staví stovky bytů v Praze a okolí. 

Náplň práce

  • Budeš mít možnost hledat nové obchodní příležitosti pro naše skvělé produkty BytecheckPRO.cz a Pfck.cz.
  • Tvou další úlohou bude vytvářet atraktivní prezentace, které osloví naše zákazníky a ukážou jim, co všechno dokážeme.
  • Budeš také zpracovávat a doplňovat reference naší společnosti a oslovovat potenciální zákazníky. 

Neboj se, nebudeš to dělat sám/sama. Budeme ti stát po boku a pomůžeme ti získat ty správné informace a dovednosti. Abychom uspěli, hledáme lidi, kteří mají zájem o realitní development a prodej a jsou celkově flexibilní. 

Co ti můžeme nabídnout

  • Kromě možnosti práce prakticky odkudkoliv nabízíme atraktivní ohodnocení a skvělou pracovní atmosféru plnou výzev a možností růstu.

  • Jsme autoři unikátní Best Practice: Naše metody stavby stojí za stovkami úspěšně dokončených projektů, jako například Smíchov City v Praze.
  • Vyvíjíme vlastní software: Sdílíme know-how mezi všemi kolegy a chceme být lídry v používání recyklovaných materiálů namísto konvenčních.
  • Rozšíříte si obzory a kompetence: U nás se učíte každý den. Stáváte se experty na vše, co souvisí s nemovitostmi.
Pokud máte o pozici zájem, pošlete nám životopis na e-mailovou adresu: kontakt@pfck.cz. Děkujeme.

Proficheck je firma s výjimečnými lidmi, kteří mě podpoří profesně a nezklamou ani po pracovní době :)

Martin Věžník
Projektový manažer